JUGADAS

Lehigh Mountain Hawks
% de G: L-MD, 89.1
% de G: L-MD, 89.1
% de G: L-MD, 89.9
% de G: L-MD, 89.9
% de G: L-MD, 90.1
% de G: L-MD, 90.1
% de G: L-MD, 88.0
% de G: L-MD, 88.0
% de G: L-MD, 87.0
% de G: L-MD, 87.0
% de G: L-MD, 86.8
% de G: L-MD, 86.8
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 85.1
% de G: L-MD, 85.1
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 86.3
% de G: L-MD, 86.2
% de G: L-MD, 86.2
% de G: L-MD, 86.2
% de G: L-MD, 86.2
% de G: L-MD, 86.0
% de G: L-MD, 86.0
% de G: L-MD, 84.8
% de G: L-MD, 84.8
% de G: L-MD, 84.8
% de G: L-MD, 84.8
% de G: L-MD, 85.7
% de G: L-MD, 85.7
% de G: L-MD, 86.0
% de G: L-MD, 86.0
% de G: L-MD, 87.2
% de G: L-MD, 87.2
% de G: L-MD, 88.1
% de G: L-MD, 88.1
% de G: L-MD, 88.1
% de G: L-MD, 88.1
% de G: L-MD, 86.9
% de G: L-MD, 86.9
% de G: L-MD, 86.9
% de G: L-MD, 86.9
% de G: L-MD, 85.4
% de G: L-MD, 85.4
% de G: L-MD, 87.9
% de G: L-MD, 87.9
% de G: L-MD, 88.9
% de G: L-MD, 88.9